Spoločnosť Datakon s.r.o. rešpektuje ochranu vašich údajov

Pracovné príležitosti

Programátor PLC systémov

Miesto práce : Košice (Slovensko), cudzina

Druh pracovného pomeru : plný úväzok

Ponúkaný plat (základná zložka mzdy) : 1000 - 1600 € (+ ďalšie odmeny)

Termín nástupu : okamžite

Informácie o pracovnej pozícii

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • programovanie riadiacich systémov PLC/ DCS (Siemens, ABB a iné)
  • vývoj, servis a údržba riadiacich systémov výrobných liniek
  • návrh, vývoj programov pre PLC a HMI a ich uvedenie do prevádzky na Slovensku a v zahraničí
Zamestnanecké výhody, benefity
  • zaujímavé platové podmienky (v závislosti od pracovných skúseností a neskôr v náväznosti na výkon)
  • školenia na nové technológie
  • zázemie stabilnej spoločnosti, zaujímavá práca a príjemné pracovné prostredie.

V prípade záujmu zašlite Váš životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov na tento email praca@datakon.sk . Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore: elektrotechnické

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti : programátor: SIMATIC STEP 7 - pokročilý, TIA portal - advanced,  WinCC OA - advanced, Microsoft Project - basic, Microsoft Outlook - basic

Vodičský preukaz: B

Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • znalosť programovania niektorého z riad. systémov Siemens, ABB a vizualizácie Win CC, In Touch a 800xA
  • samostatnosť v programovaní
  • schopnosť čítať elektrické schémy
  • technické myslenie