Pracovné príležitosti

Programátor PLC systémov

Miesto práce : Košice (Slovensko), cudzina

Druh pracovného pomeru : plný úväzok

Termín nástupu : okamžite

Informácie o pracovnej pozícii

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • programovanie riadiacich systémov PLC/ DCS (Siemens, ABB a iné)
  • vývoj, servis a údržba riadiacich systémov výrobných liniek
  • návrh, vývoj programov pre PLC a HMI a ich uvedenie do prevádzky na Slovensku a v zahraničí

Zamestnanecké výhody, benefity

  • zaujímavé platové podmienky (v závislosti od pracovných skúseností a neskôr v náväznosti na výkon)
  • školenia na nové technológie
  • zázemie stabilnej spoločnosti, zaujímavá práca a príjemné pracovné prostredie.

V prípade záujmu zašlite Váš životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov na tento email praca@datakon.sk . Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Správca systému Office 365

Miesto práce : Košice (Slovensko)

Druh pracovného pomeru : skrátený úväzok, na dohodu, živnosť

Termín nástupu : okamžite

  • aplikácia balíka Office 365 pre strednú firmu s cca 20 klientami
  • architektúra a preklopenie dokumentov do Sharepoint
  • praktické školenia pre zamestnancov/používateľov
  • pravidelná údržba prípadne administrácia

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore: elektrotechnické

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor: SIMATIC STEP 7 - pokročilý, TIA portal - advanced,  WinCC OA - advanced, Microsoft Project - basic, Microsoft Outlook - basic

Vodičský preukaz: B

Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • znalosť programovania niektorého z riad. systémov Siemens, ABB a vizualizácie Win CC, In Touch a 800xA
  • samostatnosť v programovaní
  • schopnosť čítať elektrické schémy
  • technické myslenie

Vzdelanie v odbore: IT

Počítačové znalosti - programátor: Microsoft SharePoint - pokročilý